O firmie

Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar Hydroma S.A. zalicza się do najstarszych szczecińskich przedsiębiorstw. Istniejemy nieprzerwanie od 1947roku. Pozycja czołowego producenta w dziedzinie hydrauliki siłowej poparta ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży gwarantuje najwyższą jakość wytwarzania, a elastyczna reakcja na potrzeby rynku zapewnia pełen asortyment wyrobów odpowiadający wymaganiom klienta.

Cylindry i pompy hydrauliczne produkcji FMB Bumar - Hydroma S.A. odznaczają się nowoczesnym rozwiązaniem, konstrukcją i technologią wytwarzania, gwarantując niezawodność i trwałość.

Nasze cylindry stosowane są w większości używanych na polskim rynku maszyn budowlanych, drogowych, leśnych oraz przemyśle górniczym. Mają one zastosowanie m.in. w wysięgnikach koszowych, ładowarkach, koparkach, żurawiach samojezdnych, samochodach do wywozu śmieci, wywrotkach, maszynach rolniczych, a także w branży zbrojeniowej.

Ponadto naszą specjalnością są pompy wielotłoczkowe o stałej bądź regulowanej wydajności. Mogą być one również wykonywane jako silniki hydrauliczne używane do napędu maszyn budowlanych i dźwigów.

Bogaty park maszynowy pozwala nam świadczyć specjalistyczne usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplno-chemicznej oraz galwanicznej. Firma posiada najdłuższą w Polsce 10 metrową wannę do chromowania elementów części maszyn.

Świadczymy również usługi projektowe oraz wykonujemy na podstawie projektów prototypy urządzeń hydrauliki siłowej. Koncentrujemy się na asortymentach trudnych do zrealizowania z technologicznego punktu widzenia, dlatego też produkując pod konkretne zamówienia klientów, uwzględniamy przede wszystkim ich wymagania i potrzeby.

Posiadamy własne Biuro Konstrukcyjno - Projektowe, którego zadaniem jest modernizacja aktualnie produkowanych oraz przygotowanie i wdrożenie do produkcji nowych wyrobów z zakresu hydrauliki siłowej. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla naszych klientów element w oparciu o dane techniczne bądź rysunek.

Nasze wyroby trafiają zarówno na rynek krajowy jak i za granicę do Rosji, Niemiec oraz krajów skandynawskich.

Uzyskanie statusu czołowego producenta w dziedzinie hydrauliki siłowej na rynku polskim jest dla nas zobowiązaniem a dla Państwa gwarancją jakości i profesjonalnej obsługi.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stron i zapoznania się z naszą ofertą

Prezes Zarządu

Ewa Olender

FMB Bumar - Hydroma SA
ul. Santocka 44
71-071 Szczecin
NIP: 852-060-01-53
Regon: 810724 596

tel. +48 91 43 23 730
fax. +48 91 48 56 062
Solidna Firma 2008
Shipsu
twoorzenie stron www wawrus.pl projekt graficzny amill.pl
Fundusze